Podłogi sportowe

Niezwodna kontrola, doskonała przyczepność i najwyższej klasy warunki do gry to elementy, bez których żadne zawody nie będą mogły osiągnąć mistrzowskiego poziomu. Nawierzchnie sportowe wewnętrzne wykorzystywane w halach, salach gimnastycznych, oraz arenach, gdzie oczekiwania kibiców względem ich drużyn mierzone są w decybelach, muszą sprostać najwyższym standardom. Podłogi sportowe zapewniają doskonałe odbicie piłki, dobrą dynamikę zawodnika dzięki warstwie wierzchniej, a także gwarantują bezpieczeństwo za sprawą struktury materiałów, z jakich je wykonano.


Stwórz doskonałe warunki do gry i wybierz podłogi sportowe Top Sport. Skontaktuj się z nami i skonsultuj z naszymi ekspertami.Podłogi sportowe - czym są?

Podłogi sportowe przystosowane są do bardzo intensywnego użytkowania. Odbywają się na nich różnego rodzaju rozgrywki sportowe. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawia, iż są bezpieczne i funkcjonalne. Idealnie sprawdzają się w salach gimnastycznych w szkołach oraz halach sportowych.

Bez względu na rodzaj, montowane przez nas podłogi sportowe spełniają surowe przepisy określane przez europejskie normy PN-EN, w skład których wchodzą takie kryteria jak: amortyzacja uderzeń, tarcie, odkształcanie pionowe, jakość odbicia piłki, obciążenia toczne, współczynnik ścieralności, rekcja powierzchni na ogień, odporność na uderzenia i wgłębianie, odbicie fal światła, a także emisja formaldehydu i zawartość pentachlorofenolu.


Podłogi sportowe - z czego są wykonane?

W gamie podłóg sportowych oferowanych przez TOP SPORT znajdują się wykładziny sportowe, parkiety sportowe i nawierzchnie poliuretanowe. Wykładziny sportowe z uwagi na ich różne zastosowanie, mogą być wykonane zarówno z PVC (polichlorek winylu) jak i Lino (linoleum). W przypadku obiektów wielofunkcyjnych możliwe jest wykorzystanie systemu mobilnej podłogi sportowej, którą w zależności od potrzeby, można zdemontować i ponownie zamontować.


Podłogi sportowe - cena

Zapewnij doskonałe warunki dzięki podłogom sportowym. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz nawierzchnie sportowe wewnętrzne, o różnym zastosowaniu. Bez względu na to, na jaki typ podłogi się zdecydujesz, zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych przez nas usług. Bądź na bieżąco i sprawdź nasze promocje i zniżki na podłogi sportowe.


Oferta Top Sport – skorzystaj z usług doświadczonej firmy

Oferta Top Sport to szeroka paleta nawierzchni sportowych wewnętrznych, których montaż zapewniamy w placówkach oświatowych, instytucjach sportowych, uczelniach, halach, budynkach należących do służb mundurowych, czy w obiektach wielofunkcyjnych. Nasze usługi wykonywane są przez doświadczonych fachowców wyposażonych w odpowiednią wiedzę oraz narzędzia, potrzebnych do stworzenia warunków sportowych na najwyższym poziomie.

Wszystkie montowane przez nasz zespół podłogi sportowe spełniają europejskie normy PN-EN 14904.

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i usług firmy o bogatym portfolio. Zobacz nasze nawierzchnie sportowe wewnętrzne i projekty jakie dotąd zrealizowaliśmy. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem adresu mailowego podanego w zakładce kontakt.

TOP SPORT - Profesjonalne nawierzchnie sportowe
ul Górska 88,
43-318 Bielsko-Biała
NIP: 5471348538
REGON: 072882998
Tel/fax. 33 821 09 11
E-mail: biuro@topsport.net.pl