Skontaktuj się z nami ☎

Tel.: 338210911

Email: biuro@topsport.net.pl

Gerflor Teraflex

Doskonałe warunki do gry i uzyskanie optymalnej dyspozycji sportowej nie byłyby możliwe gdyby nie profesjonalne nawierzchnie Taraflex Gerflor. Stabilność, kontrola i szybkość to elementy, które pozwolą na osiągnięcie upragnionego szczytu - nie tylko w sporcie zawodowym, ale i amatorskim. Innowacyjne nawierzchnie boisk sprawdzą się zarówno w placówkach oświatowych, jak i dużych obiektach sportowych.


Skontaktuj się telefonicznie z naszymi konsultantami. Sprawdź nasze produkty i zadbaj o komfort oraz bezpieczeństwo zawodników. Teraflex wykładziny sportowe to doskonały sposób na zapewnienie optymalnych warunków do gry.


Taraflex Gerflor - czym jest?

Teraflex to syntetyczna wielowarstwowa nawierzchnia sportowa. Wierzchnia warstwa o strukturze „skórki pomarańczy”, wykonana została z czystego winylu oraz środka wzmocnionego siatką z włókna szklanego. Natomiast warstwę spodnią wykonano ze sprężystej pianki PVC. Dodatkowo wykładzinę zabezpieczono specjalnym środkiem PROTECSOL, który pełni rolę izolatora przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, a także chroni przed zabrudzeniami i smugami powstającymi na powierzchni płyty boiska.


Cała wykładzina impregnowana jest środkiem SANOSOL, stanowiącym zabezpieczenie przed pleśnią i bakteriami. Dzięki swojej strukturze zabezpiecza przed poślizgiem, jest odporna na działanie wszelkiego rodzaju substancji (również chemicznych), jest łatwa w utrzymaniu czystości i długowieczna w eksploatacji. Technologia nawierzchni Taraflex jest stale ulepszana, dzięki czemu wykładziny te w pełni spełniają oczekiwania użytkowników. Bogata kolorystyka umożliwia uzyskanie ciekawych kompozycji i doskonałej harmonii z obiektem, na którym ją zamontowano. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów wykładziny Taraflex:

Bez względu na to, na który wariant grubości się zdecydujesz, Taraflex Gerflor występuje we wszystkich grupach amortyzacji P1/P2/P3.


Nawierzchnie Gerflor Teraflex znajdują swoje zastosowanie w takich dyscyplinach jak:

Zalety nawierzchni Gerflor Taraflex:


Teraflex - montaż

1. Szlifowanie / równanie płyt

2. Rozprowadzanie kleju

3. Klejenie wykładziny

4. Wycinanie w wykładzinie pola karnego

5. Spawanie/ spoinowanie wykładziny za pomocą automatu spawalniczego.

6. Kontynuacja

7. Malowanie linii boisk

8. Efekt końcowy


Ile kosztuje Teraflex – cena

W szerokiej gamie produktów Top Sport znajdziesz Taraflex wykładziny sportowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Każdy z naszych produktów charakteryzuje wysoka jakość tworzyw, z jakich wykonano nawierzchnie. Dzięki temu masz pewność, że Taraflex Gerflor sprawdzi się nie tylko jako estetyczne i miłe dla oka wykończenie boiska, ale i pozwoli na organizację wydarzeń sportowych na najwyższym możliwym poziomie. Bądź na bieżąco z naszą ofertą i śledź nasze promocje i rabaty.


Teraflex - dostępne kolory wykładzin


Anthracite

Beige

Black

Blue Wave

Blue

Coral

Forest

Gold

Golden Herringbone

Lagoon

Light Cherry Design

London Light Blue

Mint Green

Pink

Pure Concrete

Red

Silver Gray

Spring Grass

Spring

Taupe

Teal

Terracotta

Wood Crosscut

Wood Oak Design

Maple Design


Teraflex – wykładziny sportowe od Top Sport

Oferta Top Sport to wysokogatunkowe wykładziny spełniające wymogi jakościowe i bezpieczeństwa. Nasze usługi kierujemy do ośrodków młodzieżowych, instytucji sportowych, szkół oraz uczelni. Wykładziny Gerflor Taraflex Evolution, Multi-Use, Perofrmacje oraz inne, to doskonałe wykończenie pola gry, których montaż wykonaliśmy już na wielu obiektach, zapewniając tym samym optymalne warunki do uprawiania wielu dyscyplin.


Już dziś skontaktuj się z Top Sport. Zamów Teraflex wykładziny sportowe i dostosuj obiekt do najwyższych standardów w atrakcyjnej cenie.

TOP SPORT - Profesjonalne nawierzchnie sportowe
ul Górska 88,
43-318 Bielsko-Biała
NIP: 5471348538
REGON: 072882998
Tel/fax. 33 821 09 11
E-mail: biuro@topsport.net.pl